#
Image
Witaj na naszej stronie.

Dlaczego Złoto Brudzi

Wto Maj 18, 2004 1: 28 am Temat postu: dlaczego złoto brudzi skóre? dobrywieczor mam pytanie dlaczego zloto brudzi skore? dowiedzielem sie ze.
Nov 2005. Dlaczego Złoto Brudzi? Forum Plotkowe. Wcześniej zdarzało mi się to też parę razy i chciałam Was zapytać, dlaczego złoto brudzi? Jeżeli łańcuszek jest z czystego złota. Ja myję się codziennie, to dlaczego brudzi skórę? i też mam tak ze nosze go, nosze i jest dobrze a w pewnym.

Lat temu zauwazylam, ze brudzi mi zareczynowy pierscionek i tylko ten jeden, mimo ze nosilam i nosze kilka, ale od jakiegos czasu brudza mi rowniez. Złoto brudzi? tiggera 18. 02. 08, 23: 19. Re: dlaczego złoto brudzi? Re: dlaczego złoto brudzi? psychogirl 19. 02. 08, 00: 22. Testów nie robiłam, bo wczesniej nosiłam złoto i nic a nic się nie. Czasem brudzi, a czasem nie. Tez nie wiem dlaczego, ale sie nie martwie. Mar 2008. Złoty łańcuszek który noszę na szyi brudzi mi skórę. Widziałam Twoje pytanie i chciałabym. Zloto moze brudzic skore ale dlaczego odziez? Brudzi skórę przy obiżonej odporności organizmu. Dlugich pasow jeden na drugim i tym wlasnie czyscisz zloto (ew. Srebro) Zaskoczysz sie jak pozornie. Jan 2006. Dlaczego złoto na palcu ciemnieje? złota) uwalniające sie z organizmu toksyny mogą spowodować ciemnienie metali. Pytanie, dlaczego złoto jest bladożółte, odpowiedział: " Ze strachu przed. Odpowiedział: " Słońce wchodzi też do ustępów, a mimo to się nie brudzi" Jun 2004. Wyraźnie widać, że złoto brudzi moją skórę. Nie zawsze. Raczej osobą spokojną i nie nerwową. Też nie wiem dlaczego tak się dzieje.

Image